Google Reklāma

Klienti Jau Jūs Meklē

Bet Vai Jūs Esat Redzami?


Katru dienu ir cilvēki kuri meklē tieši to ko jūs piedāvājat. Gādājiet, lai viņi jūs pamanītu. Maksājiet tikai un vienīgi tad, ja lietotāji noklikšķina uz jūsu reklāmas.Piesaistiet vairāk klientu


Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vietnei piesaistīt jaunus apmeklētājus, veicināt pārdošanu tiešsaistē, saņemt vairāk zvanu vai panākt, lai klienti pie jums vērstos atkārtoti, programma Google AdWords var palīdzēt sasniegt šos mērķus.

Rādiet reklāmas savā apkaimē vai visā pasaulē

Atlasiet reklāmu mērķauditoriju konkrētās valstīs, reģionos, pilsētās vai arī tikai noteiktā apgabalā ap jūsu uzņēmuma vai veikala atrašanās vietu.

Sasniedziet īstos klientus īstajā laikā


Jūsu uzņēmuma reklāma tiks parādīta Google tīklā tieši tad, kad lietotāji meklēs to, ko jūs piedāvājat.


Maksājiet tikai par rezultātu!Nav apmeklējuma — nav jāmaksā


Jums būs jāmaksā tikai tad, ja kāds noklikšķinās uz jūsu reklāmas, lai apmeklētu jūsu vietni vai piezvanītu jums. Citiem vārdiem — tad, kad darbojas jūsu reklāmas.Sāciet ar jebkādu budžetu

Tikai jūs pats nosakāt, cik daudz līdzekļu ieguldīt. Vienkārši sāciet ar sev pieņemamu dienas budžeta summu un laika gaitā koriģējiet to. Daudzi uzņēmumi veiksmīgi sāk reklamēšanu ar dienas budžetu: €3 - vai pat mazāk!
Dienas budžets nav minimālā summa ko jūs iztērēsiet, bet gan maksimālā. Daudzos gadījumos maksimālā summa nemaz netiek sasniegta, ja nav daudz cilvēku, kas meklē konkrēto produktu/pakalpojumu.

Tas ir lētāk nekā domājat
Nepieciešamais budžets ir atkarīgs no:
  • Reklamējamo produktu/pakalpojumu skaita
  • Konkurences (uzņēmuma lielumam nav galvenā nozīme)
  • Nozares
  • Mērķauditorijas lieluma
  • Sezonalitāte

Un citi faktori ietekmēs nepieciešamā budžeta lielumu. Mums ir kampaņas kuras veiksmīgi strādā sākot jau no nieka 9 eur/mēnesī  kā arī ir kampaņas kuras prasa vairākus tūkstošus.

Reklāma Google tīklā ir domāta pilnīgi visiem, neatkarīgi no tā vai esat vienīgais cilvēks uzņēmumā vai vadat lielu uzņēmumu, Google radītā sistēma nodrošina to, ka tiek attēlotas tikai tās reklāmas, kuras Google uzskata par noderīgām, nevis tās reklāmas par kurām kāds ir gatavs maksāt lielu naudu. 


Google reklāma šobrīd ir viens no lētākajiem un pats ātrākais veids kā UZREIZ iegūt daudz jaunus klientus.

Vēlies uzzināt kā varētu izskatīties tavas reklāmas un kādas būs izmaksas.
Droši zvani vai rakti man:  UZ KONTAKTIEM

Pages