Ebay / Etsy

Kas ir Ebay?
Iespēja tirgot pilnīgi visu gan kā uzņēmumam, gan kā privātpersonai.

Ebay aprgozījums 2016 gadā bija gandrīz 9 Miljardi ASV dolāru. Tirgots tiek pilnīgi viss - drēbes, automašīnas, antīki priekšmeti, rotas lietas, mobilie telefoni (arī nestrādājoši mobilie telefoni), čipši un pat ķieģeļi. Nav nekā tāda ko nevarētu nopirkt vai pārdot Ebay.

Tieši tādēļ Ebay ir piemērots visiem uzņēmumiem, kas tirgo jebkāda veida fiziskas preces. Un nē zemākā cena nav svarīgākais faktors. Viens no galvenajiem faktoriem ir tirgotāja reitings jeb "Feedback".  Ebays neļauj uzreiz katram tirgotājam ievietot visus savus produktus. Tā vietā ir jāiegūst uzticība no Ebay, jo jauniem tirgotājiem tiek uzlikts limits (gan skaita ziņā, gan naudas ziņā). Sekmīgi tirgojot un iegūstot labas atsauksmes no pircējiem, tirgotāja limiti tiek pakāpeniski paaugstināti. Ja rezultāti ir ļoti labi tirgotājs tiek apbalvots ar Zelta Medaļu. Šo medaļu nav iespējams nopirkt no Ebay, vienīgais veids kā to iegūt ir to nopelnīt. No pieredzes zinam, ka Zelta medaļas iegūšana nodrošina vismaz 40% pieaugu tirdzniecības apjomā.

Ir svarīgi visu izdarīt pareizi no sākuma,(jo atgūt Zelta medaļu ir ļoti grūts un ilgs darbs - mēs zinam) kā arī būt informētam par iespējamajiem riskiem un ko var sagaidīt nākotnē.


Kas ir Etsy?
Tirdziecības platforma speciāli paredzēta mājražotājiem, māskliniekiem radošiem cilvēkiem.

Ebay aprgozījums 2016 gadā bija aptuveni 200 Miljoni ASV dolāru. Lai gan tas ir daudzreiz mazāk nekā Ebay šī noteikti ir vieta, kur ir jābūt, ja paši ko veidojat. 


Pages